czwartek, 6 listopada 2014

Tam dom twój gdzie serce twoje - mieszkaniowe inspiracje


Za jakiś czas planuję przeprowadzkę. Będę musiała urządzić sypialnie i zapewne jeszcze kilka pomieszczeń zupełnie od zera. Właściwie sama jeszcze nie wiem, w jakim stylu, kolorze miałoby być utrzymane wnętrze... Jestem więc zupełnie otwarta na wszelkie inspiracje, ostatnio byłam na targu staroci z nadzieją, że uda mi się znaleźć coś niepowtarzalnego - wyprawa się nie powiodła ale nie zamierzam spocząć na tym jednym razie :) Wrzucam kilka fotek, które mam zapisane w takim folderze z internetowymi inspiracjami - może kogoś kto tu trafi też zainspirują, a co! 

Podczas przekopywania ogródka znaleźliśmy wiele zakopanych butelek o tym kształcie, obstawiam, że poprzedni właściciel swoją pasję do napojów wyskokowych ukrywał w ten sposób przed swą lubą.
Bardzo mi się podobają fototapety w tych odcieniach, miałam gdzieś zapisane jeszcze zdjęcie z fototapetą z takimi ciemnymi chmurami, w podobnych kolorach ale niestety gdzieś mi się zawieruszyło :(( Sama jednak nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie - znając życie tapeta źle połączyłaby się na łączeniach i efekt byłby słaby...


Ciekawe jak się śpi na takiej konstrukcji ??
4 komentarze:

 1. Polecam przeszukać Tumblr w poszukiwaniu nietuzinkowych rozwiązań. :)
  Pozdrawiam,
  http://another-pony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. część zdjęć pochodzi z Tumbrla :)

   Usuń
 2. Uwielbiam takie piękne inspiracje!
  http://fashionable.com.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne, urządzone w idealnym stylu :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń